Okna PVC

Zapoznaj się z ofertą Radam

Okna PCV to niesamowity wybór dla osób poszukujących energooszczędnej opcji. Są długotrwałe i zapewniają najwyższy poziom komfortu termicznego.

Kolejne zalety okien PCV to wydajność cieplna i redukcja hałasu, co oznacza, że instalacja okien z PCV może obniżyć rachunki za energię poprzez zatrzymywanie ciepła i może wyeliminować wszelkie zimne miejsca w domu. Izolacja znacznie przewyższa izolację zarówno aluminium, jak i produktów z twardego drewna. Okna z PVC słyną z niewielkich wymagań konserwacyjnych, co oznacza, że czyszczenie ram jest łatwe i musi być wykonywane tylko kilka razy.
Dostępne

Popularne Profile

PASSIV-LINE S
Multifunkcyjne okno na miarę XXI wieku. Okno przeznaczone są do stosowania w obiektach mieszkalnych i obiektach użyteczności publicznej,
PASSIV-LINE ULTRA
Najcieplejsze certyfikowane okno pasywne przeznaczone dla budownictwa pasywnego i niskoenergetycznego.
PASSIV-LINE PLUS
Innowacyjność tego produktu polega na zastosowaniu piany poliuretanowej, kształtek styropianowych w komorach profili.
ARTLINE 82
Okno, które swoim wyglądem podkreśla nowoczesność budynku. Jego wyjątkowość polega na optycznym ukryciu skrzydła za ościeżnicą
VEKA SL 82
Atutem w budowie tego okna jest układ trzech uszczelek, który doskonale izoluje użytkownika od hałasu, wilgoci i zimna.
VEKA PF 70
W standardzie okucie to posiada obrotowe, samonastawne rolki KoPiBo, zmniejszające opory jakie odczuwamy na klamce podczas zamykania okna.
IDEAL 8000
Zastosowany potrójny zestaw uszczelek poza polepszeniem termiki okien wpływa również na poprawę ich izolacyjności akustycznej.
ALUPLAST AS RONDO
Dzięki zaokrąglonym konturom okna posiadają bardzo atrakcyjny wygląd i doskonale wpisują się w charakter nowoczesnych wnętrz.
ALUPLAST AS CLASSIC
Atutem jest dobry stosunek ceny do użyteczności okien, bezproblemowa eksploatacja i dobry wygląd przez wiele lat.
ALUPLAST AS PLUS
AS PLUS Energooszczędnie okna serii Aluplast Ideal 7000, o głębokości zabudowy profili 85 mm.
Umów się na Pomiary

Zamów usługę montażu

Zaoszczędź swój czas i ogranicz ryzyko uszkodzenia, korzystając z naszych profesjonalnych usług montażu oraz instalacji. Tylko prawidłowy montaż pozwala utrzymać stolarkę okienną i drzwiową w dobrym stanie, zachować jej właściwości użytkowe, zapewnić jej długie, niezawodne działanie.

~|whatsapp~|font-awesome~|solid

Zadzwoń

606 42 62 76